Locuri de munca

Infirmerie in azile de batrani – Anglia

Descriere:
Munca este in azile de batrani in UK si presupune ingrijirea persoanelor cu disabilitati. Locurile de munca sunt in peste 20 de locatii din Anglia. Salarizarea este incepand cu £8/ora (pentru personale fara experienta) si creste in functie de experienta. 40 de ore/saptamana sunt garantate + ore suplimentare. Contract Permanent: Full time + training cu durata de o saptamana.

Activitati si responsabilitati:
– asistenta fizica pentru activitati zilnice: plimbare, sport, imbaiere, toaleta
– asistenta alimentara: atentie la regim, tratamente, alergie si preferintele batranului
– atentie la simptomele batranilor care pot necesita asistenta medicala
– masurarea si inregistrarea: temperatura, tensiune arteriala, pulsul si rata de respiratiei
– intoarcere sau repozitionare pacientii in pat sau scaune
– amintirea batranilor sa ia medicamentele sau suplimentele nutritionale
– informare cu date despre batran cu starea de sanatate, planurile de tratament sau activitatiile necesare mentinerii sanatatii
– suport emotional, mentinerea relatiei cu batranii

Cunostinte si abilitati:
– Limba Engleza – nivel conversational (interviu in limba Engleza)
– experienta cu batranii constituie un avantaj
– spirit activ, comunicarea cu ceilalti
– cooperare in echipa

Pentru a aplica la acest job te asteptam la numarul de telefon afisat:  +442 081 443 644

sau trimite-ne CV-ul tau si te vom contacta noi in cel mai scurt timp posibil.

APLICA ACUM

Completeaza formularul de mai jos si maxim 24 de ore (zile lucratoare) vei fi contatat de catre unul dintre colegii nostrii.

Daca ai intrebari nu ezita sa ne contactezi la numarul de telefon:   +442 081 443 644

PENTRU A APLICA LA ACEST JOB VA RUGAM COMPLETATI CHESTIONARUL DE PE LINK-UL URMATOR  >>> CLICK AICI <<<